Set van 4 Vitra Verner Panton Chairs – wit – jong gebruikte staatPrachtige set van vier originele Panton Chairs, ontworpen door Verner Panton en geproduceerd door Vitra. Een iconische designklassieker uit de 20e eeuw die zowel stijlvol als functioneel is en perfect past in een modern interieur.De stoelen zijn uitgevoerd in wit polypropyleen en verkeren in jong gebruikte staat. Er zijn lichte gebruikssporen zichtbaar, passend bij normaal gebruik, maar geen scheuren, breuken of structurele beschadigingen. Alle stoelen zijn stabiel en in goede, functionele staat.Dankzij het ergonomische ontwerp bieden de stoelen een prettig zitcomfort. Ideaal voor gebruik in de eetkamer, kantoorruimte of als designstatement.Details: • Ontwerper: Verner Panton • Producent: Vitra • Model: Panton Chair • Aantal: set van 4 • Materiaal: polypropyleen • Kleur: wit • Staat: jong gebruikt, lichte gebruikssporen———————————————————————————————-Tegen een later te bepalen prijs kan het product door onze vaste transporteur bij u afgeleverd worden. Hier kunt u bij ons meer informatie over ontvangen.