Verfijnd Frans goudgepatineerd porseleinen dinerservies voor 6 personen. Het servies heeft een klassieke witte porseleinen basis, versierd met rijke goudinlegdecoraties en fijn gedetailleerde laurierkransranden. De vergulding wordt zorgvuldig aangebracht en blijft helder, waardoor het geheel een tijdloze en luxueuze uitstraling krijgt.6 dinerborden, diameter 23,9 cm6 soepborden, diameter 20,8 cm6 dessertborden, diameter 18,8 cmIn zeer goede staat, met slechts minimale slijtage aan het vergulden. Geen barsten, chips of craquelé-lijnen.Neem de foto's goed in ogenschouw, aangezien ze onderdeel zijn van de beschrijving.Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.