Prachtige en iconische De Sede DS-66 3-zitbank, geproduceerd in Zwitserland in de jaren 1970. Deze sofa staat bekend om zijn tijdloze design, uitzonderlijk zitcomfort en de hoogwaardige afwerking waar het merk de Sede wereldwijd om geroemd wordt.De bank is bekleed met dik, soepel volnerfleer, dat door de jaren heen een mooie, natuurlijke patina heeft ontwikkeld. De zachte kussens en de licht gebogen vorm zorgen voor een zeer comfortabele en uitnodigende zit.Een klassiek stuk Zwitserse designgeschiedenis, perfect als statement-meubel in zowel een modern als vintage interieur.Goede vintage staat, passend bij de leeftijd. Normale gebruikssporen en patina in het leer, wat bijdraagt aan het karakter en de authenticiteit. Geen structurele gebreken.Dit object wordt bij voorkeur afgehaald of via transport in overleg. Zie foto’s voor een goede indruk van de staat.