Sieraden Christofle. Ontwerp Luc Lanel, model Raquette/striés, uitstekende staat, opmerkelijke glans.Prachtig set van vier messenhouders in de originele opbergdoos.Gemarkeerd met de stempels « Christofle France »Afmetingen van de besteklade:Lengte ongeveer 7,5 cmBreedte ongeveer 2,5 cmUitstekende staat met weinig tekenen van gebruik en ouderdom.Een beetje gebruikssporen en veroudering op de doos.Bekijk de foto's, ze maken deel uit van de beschrijving en geven een duidelijk beeld van de staat.