In het prachtige stadje Goes is veilinghuis De Jager Goes BV gevestigd. Veilinghuis De Jager Goes is het grootste veilinghuis van Zuid-West Nederland, met een jarenlange ervaring op het gebied van kunst, antiek, juwelen, porselein, zilver en andere collector items. Doordat er bij veilinghuis De Jager Goes simultaan in de zaal als online geboden kan worden, worden hoge resultaten behaald. Ook biedt veilinghuis De Jager Goes u de mogelijkheid om waardevolle items en complete inboedels te laten taxeren door erkende en beëdigde taxateurs. Zij geven u een reëel en eerlijk beeld van de waarde van uw objecten, afgemeten aan de huidige marktsituatie. Ze maken officiële taxatierapporten voor successie en verzekeringspolissen. Ook is er 0% inbrengcommissie. Bij veilinghuis De Jager komen regelmatig bijzondere objecten onder de hamer. Zo werd bij het veilinghuis in 2014 30.000 neergeteld voor een bloedkoralen ketting. Volgens het veilinghuis heeft een sieraad van bloedkoraal nog nooit zo'n hoog bedrag opgeleverd. In 2011 bracht een ets van Rembrandt tijdens een veiling bij De Jager 12.600 euro op.

Interessante kavels