Filter

Filters

Land

Provincie

Schulman B.V.

De muntenveiling van Schulman B.V. bestaat al sinds 1880 en heeft daarom veel vakkennis uit ervaring en traditie. Hierdoor kan men voor de verzamelaar een compleet aanbod van munten en penningen bieden. Ook heeft Schulman B.V. veel ervaring met inkoop en verkoop van munten, bankbiljetten en penningen, taxaties en uiteraard veilingen. Uniek aan Schulman B.V. is de documentatie die vanaf het begin is bijgehouden van alle stukken, waardoor de herkomst getraceerd kan worden. Drie maal per jaar worden veilingen georganiseerd: in april, juni en november. Daarbij worden voornamelijk Nederlandse munten, bankbiljetten, jetons en penningen geveild. Regelmatig worden ook buitenlandse munten, bankbiljetten en antieke munten geveild. De catologi zijn verzamelobjecten voor musea en verzamelaars.

Lees verder
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda

Ticketveiling.nl

Ticketveiling.nl is dé veilingsite waar iedereen tegen een eigen prijs kan meebieden op een ruim aanbod aan tickets en producten. Op Ticketveiling.nl worden tickets voor onder andere sauna’s, pretparken, dierentuinen, theater, musea, feesten en vakanties tegen opbod geveild. Ticketveiling.nl verbreedt dagelijks het aanbod en biedt ook een ruime selectie producten en fashion aan. Wat in 2011 begon als een veilingwebsite met een klein aanbod aan veilingen is inmiddels uitgegroeid tot een veilingwebsite waar dagelijks duizenden consumenten winnaar zijn! Ticketveiling.nl wil iedereen tegen een zelf gekozen prijs goedkoop laten genieten van de leukste uitjes en producten. Bied mee vanaf € 1 en scoor goedkoop je favoriete uitjes, tickets of producten!

Lees verder

Troostwijk Auctions

Troostwijk Auctions veilt materieel voor landbouw, industrie en techniek. Troostwijk auctions bestaat al sinds 1930 en brengen kopers en verkopers uit de hele wereld, online bij elkaar. Regelmatig haalt Troostwijk auctions het nieuws met opvallende veilingen. Zo veilde het veilinghuis in 2023 de spullen van de failliete zonne-autobouwer Lightyear uit Helmond. Bij die veiling bracht een 'rijdende' zonne-auto maar liefst 100.000 op. Best veel voor een auto die niet eens de openbare weg op mag en maximaal twintig kilometer per uur haalt.

Lees verder
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda

Twents Veilinghuis

Bij het Twents veilinghuis worden onder andere sieraden, schilderijen, zilver, munten, postzegels, ansichtkaarten, poppen, speelgoed, meubels, klokken, tapijten, brons, beelden, porselein, keramiek, antieke wapens, verzamelingen etc geveild. Uitsluitend van goede kwaliteit. Ook totale verzamelingen en inboedels. Het Twents veilinghuis is van dinsdag tot vrijdag geopend van 10 tot 17.30 uur. In 2017 haalde het Twents veilinghuis alle Nederlandse media toen een terracotta potje, die de inbrenger bij een kringloopwinkel had gekocht, bij het veilinghuis 'werd geveild voor 2.500 euro. Het potje werd gekocht door een koper uit China. In 2016 zag het Twents veilinghuis na klachten af van het veilen van een schilderij gemaakt door Adolf Hitler.

Lees verder
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda

VakantieVeilingen.nl

VakantieVeilingen.nl biedt elke dag duizenden veilingen aan waarmee u alles uit uw vrije tijd kunt halen. Van dagjes uit tot complete zonvakanties en van concerten tot heerlijk ontspannen in een sauna. Het is superleuk en eenvoudig om mee te bieden. Kies een veiling, plaats een bod en volg de afloop via een teruglopende klok. De bieder met het hoogste bod op het laatste moment is de winnaar!

Lees verder
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda

Van de Wiele Auctions

Sinds 2003 organiseert Van de Wiele auctions openbare boekenveilingen in de Belgische stad Brugge. Het veilinghuis is gespecialiseerd in geïllustreerde boeken van de 15de tot de 20ste eeuw.

Lees verder
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda

Van Dieten Postzegelveilingen

De start van Van Dieten Postzegelveilingen gaat terug tot 1886 toen oprichter Jan van Dieten, destijds twaalf jaar, geïnteresseerd raakte in postzegels. In 1892 organiseerde hij zijn eerste veiling. Het veilingbedrijf wordt nu geleid door Henk van Lokven. Het hoofdkantoor staat in Roermond en daarnaast is er een kantoor in Den Haag, wat geleid wordt door Peter Storm van Leeuwen. Hans van Dieten, zoon van de oprichter, publiceerde in 1967 de bekende Proevencatalogus; een standaardwerk dat onmisbaar is voor de Nederlandse filatelie. Ook was hij uitgever van belangrijke werken over bijvoorbeeld poststempels. Van Dieten heeft in de loop der jaren talrijke collecties van naam geveild. Het bedrijf is een betrouwbare specialist in taxaties van collecties en nalatenschappen.

Lees verder
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda

Van Sabben Poster Auctions

Van Sabben Poster Auctions biedt als enige in Nederland exclusief nationale en internationale affiches aan. Een enkele keer worden ook gerelateerde artikelen aangeboden, zoals poster-gerelateerde boeken, reclameborden of andere artefacten. Dit veilinghuis, dat sinds 1991 bestaat, brengt twee keer per jaar authentieke posters onder de hamer. De posters zijn daaraan voorafgaand te zien op de speciale kijkdagen. De rijk geïllustreerde catalogus wordt vóór elke veiling gepubliceerd en wordt besteld door nationale en internationale musea, bibliotheken en andere instellingen. Elke catalogus bevalt een special over een posterontwerper. Ook buiten de veiling kunnen posters worden gekocht via de website, waar ook privécollecties worden aangeboden. Het veilinghuis biedt assistentie bij het verkrijgen van speciale posters, restauraties, taxaties en advies bij het starten van een verzameling.

Lees verder
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda

Van Zadelhoff Veilingen

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties is een familiebedrijf dat inmiddels meer dan tachtig jaar bestaat. Sinds de oprichting zijn er inboedels geveild van bekende kunstenaars en beeldhouwers, werd een Byzantijns-Romeinse muntencollectie verkocht voor een recordbedrag van 360.000 gulden, ging een MIG 23 straaljager naar Emile Ratelband en werd een tekening van Vincent van Gogh geveild. Op dit moment wordt het bedrijf geleid door de derde generatie in de persoon van Ronald van Zadelhoff. Hij heeft gezorgd voor een geavanceerde online veilingmodule met een internationale klantenkring. Per jaar zijn er ongeveer zes kunst- en antiekveilingen. De catalogi voor deze veilingen kunnen online worden ingezien. Voor goederen die ingebracht worden kan kosteloos een verkoopadvies gegeven worden en een taxatierapport verzorgd worden.

Lees verder
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda
Veilingagenda