Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Een zeer fraaie Husqvarna model 20 in kaliber 16ga. Loop is inwendig prima, houtwerk is zeer mooi bewerkt. Hele kleine gebruikssporen maar dit is niet storend en niet vreemd aangezien de leeftijd. Verder geen pitting aanwezig. Een schietvaardige Husqvarna. Geheel vrij van speling zowel open als gesloten Een zeer mooie en goed exemplaar voor de verzamelaar. Certificaat van vrijstelling aanwezig. in Wapens / Klassieke jachtwapens

Andere interessante kavels