Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een in topstaat verkerend originele Hip hammer Shot Coach gun koets geweer Shotgun jachtgeweer van Husqvarna model 20 in kaliber 12 Limited Edition. Wapenmaker Husqvarna Factory Lengte van de lopen origineel 50 cm totale lengte geweer is 91 cm. Stalen lopen van AB staal. Houtwerk en kolf in super mooie en onbeschadigde staat. Lopen van binnen spiegelblank. Hanen en veren 100 procent in orde. Geheel vrij van speling zowel open als gesloten Een uniek mooi exemplaar voor de verzamelaar of zwartkruit schutter. Hulzen op de foto zijn leeg en puur ter decoatie. Certificaat van vrijstelling aanwezig waarin ook vermeld staat dat dit een Limited Edition betreft. Serienummer 89470. in Wapens / Klassieke jachtwapens
Bekijk kavel

Andere interessante kavels