Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een in mintstaat verkerend origineeldubbelloops jachtgeweer van Husqvarna model 15 in kaliber 16. Wapenmaker Husqvarna Factory Stalen lopen van AB staal. Voorzien van prachtige diepe gravures. Blauwing op de lopen nog volop aanwezig. Lopen van binnen spiegelbank zonder enige vorm van pitting of zwartkruit aanslag dan ook. Haantjes en torentjes 100 procent in orde. Hanen spannen lekker strak op. Houtwerk checkering en kolf in prachtig mooie en onbeschadigde staat. Uniek mooi exemplaar voor de verzamelaar of zwartkruit schutter. Serienummer 6776. Certificaat van vrijstelling aanwezig. in Wapens / Klassieke jachtwapens
Bekijk kavel

Andere interessante kavels