Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
zeer fraaie sikin zwaard uit Atjeh Sumatra. de greep is van buffelhoorn met zeer fijn snijwerk eind 19e eeuw lengte 73 cm zonder schede De verkoop, aankoop en het bezit van wapens zijn onderworpen aan nationale wetten en voorschriften. Zorg ervoor dat u bekend bent met de wet- en regelgeving van uw land VOORDAT u een bod uitbrengt. De verkoop van wapens aan personen onder de leeftijd van 18 is verboden. Door een bod te plaatsen, verklaart u dat u 18 jaar of ouder bent en dat u heeft geverifieerd dat u legaal dergelijke objecten in uw land mag kopen. in Etnografica en tribale kunst / Tribale kunst (Azië, Oceanië en Amerika)
Bekijk kavel

Andere interessante kavels