Bekijk kavel
Prachtige zilveren goud vergulde miskelk uit de jaren 40. De gehele kelk is verguld en gemaakt van 2e gehalte zilver zowel de voet als de cuppa . Op de cuppa de volgende versiering: een kruis, geflankeerd door twee drinkende herten met de tekst: “manete in me et ego in vobis” Dedicatie binnenzijde voet: Leo Rebers – 14 juli 1946 – moeder, vader, Louis. Deze mooie set bestaat uit een Miskelk, kelklepel, pateen en de originele foedraal. Miskelk: voorzien van alle keuren en meesterteken: PR3 (gebr. Van Roosmalen jb4Afmeting: 18,4cm hoog en 15,2 breed. Gewicht 535gram. Kelklepeltje (L: 10 cm): voorzien van keuren en meesterteken PR3 (gebr. Van Roosmalen) gewicht 9gram Pateen (D: 15 cm): voorzien van alle keuren en meesterteken:HT4 (fa. Henri Teulings & Zoon, Den Bosch) gewicht: 143gram. Foedraal: met tekst binnenzijde: Edelsmederij Gebr. Roosmalen Utrecht. Deze set verkeerd in een zeer mooie staat, de kelk verkeerd in mint conditie. Het pateen heeft een kleine beschadiging aan de rand. Totaal gewicht zilver: 687 gram. Wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzekerd en aangetekend verzonden. in Antiek / Religieuze objecten
Bekijk kavel