Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige zilveren goud vergulde miskelk uit de jaren 40. De gehele kelk is verguld en gemaakt van 2e gehalte zilver zowel de voet als de cuppa . Op de cuppa de volgende versiering: een kruis, geflankeerd door twee drinkende herten met de tekst: “manete in me et ego in vobis” Dedicatie binnenzijde voet: Leo Rebers – 14 juli 1946 – moeder, vader, Louis. Deze mooie set bestaat uit een Miskelk, kelklepel, pateen en de originele foedraal. Miskelk: voorzien van alle keuren en meesterteken: PR3 (gebr. Van Roosmalen jb4Afmeting: 18,4cm hoog en 15,2 breed. Gewicht 535gram. Kelklepeltje (L: 10 cm): voorzien van keuren en meesterteken PR3 (gebr. Van Roosmalen) gewicht 9gram Pateen (D: 15 cm): voorzien van alle keuren en meesterteken:HT4 (fa. Henri Teulings & Zoon, Den Bosch) gewicht: 143gram. Foedraal: met tekst binnenzijde: Edelsmederij Gebr. Roosmalen Utrecht. Deze set verkeerd in een zeer mooie staat, de kelk verkeerd in mint conditie. Het pateen heeft een kleine beschadiging aan de rand. Totaal gewicht zilver: 687 gram. Wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzekerd en aangetekend verzonden. in Antiek / Religieuze objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels