Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig Zilveren molen in mint conditie prachtigbewerkt in alle details met afneembaar vleugelmolen weegt totaal 237g met zilverenkeurmerk lopende leeuw en zwaard 935 gehalte 20cm hoogte breedte 14cmdiep 9cmzilverenmolen wordt zorgvuldig verpakt en verzonden. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels