Bekijk kavel
Groot Zilveren Dienblad met handvatten en parelranden. Gemerkt meesterteken,jaarletter en lopende leeuw voor gehalte. Wordt aangetekend verzekerd verzonden. in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Pokémon Graded card – Guzma & Hala #105 Pokémon – PSA 10
22,-
Vandaag om 20:37