Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Groot Zilveren Dienblad met handvatten en parelranden. Gemerkt meesterteken,jaarletter en lopende leeuw voor gehalte. Wordt aangetekend verzekerd verzonden. in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels