Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer grote, zware imposante handgemaakte Zilveren kandelaar. Bijzonder fraai en zeldzaam gedreven model. Mooi volledig gekeurd en gemerkt met zilverkeurmerken: Gehalte teken 835ZII wat staat voor oude in de handel terugkerende werken van 2e gehalte zilver. Meesterteken DA+ van D.Aubert Den Haag Is een zeer grote kandelaar met een hoogte van 24,00 cm. Kandelaar is ook zeer zwaar en heeft een gewicht van 565,4 gram (bruto) Voorzien van een fraaie grote en stevige voet met een diameter van 12,5 cm. Geheel is in bijzonder mooie en gave staat zonder deuken, krassen of enige andere vorm van beschadigingen (misschien ergens een minimaal gebruikerspoortje) Kandelaar is door zijn imposante grote en fraaie modelering een opvallend en bijzonder decoratief object maar ook gewoon te gebruiken. Aangetekende verzending. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels