Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Willy Pannier ( Frankrijk 1952 ) Over deze schilder heb ik weinig informatie omdat ik meer weet over de Belgische schilders . Als je de naam opzoekt op internet kom je op verschillende kunst galerijen in binnen en buitenlanddie schilderijen van hem verkopen . De schilderij is nogmaals gesigneerd , gedateerd en betiteldop verso ( zie foto 's ) Olie op doek(33 x 41cm) in goede staat Met kader ( 50 x 58cm ) in goede staat met gebruikerssporen De foto's maken deel uit van de beschrijving Verzending met bpost ( aangetekend , verzekerd en trackingnummer ) in Klassieke kunst / Klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels