Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Antieke kwik barometer uit Rotterdam/Nederland. 2e helft 19e eeuw. De banjo barometer functioneert goed en is compleet met alle meters en stelknopje. De schaalverdeling is verzilverd met in het midden een fraaie gravure en signatie. Reballio & Zoon Rotterdam. De barometer is vervaardigd van gefineerd mahoniehout met houtinleg op de rand. De barometer heeft een zgn zwanen nek. Geen schade bekend en alles is origineel De lengte is 110 cm. De diameter van de schaalverdeling is 25 cm en met houten rand 31 cm. Prachtig exemplaar. Voorkeur is ophalen. in Antiek / Wetenschappelijke instrumenten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels