Bekijk kavel
Afrikaans houten buik- of vruchtbaarheidsmasker, Makonde stam, Tanzania. 2e kwart 20e eeuw. Afmeting: 31 x 17 x 11,5 cm. Gewicht: 600 gram. Het masker is in goede staat. Verzending NL pakket PostNL EU en wereld aangetekend pakket PostNL of koerier. in Aziatische en tribale kunst / Afrikaanse kunst
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor Avonturenboerderij Molenwaard!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis