Bekijk kavel
Een prachtig verzilverd bestek in model 431. Dit Art Deco model werd in 1936 voor Gero ontworpen door Georg Nilsson. Het bestek is geschikt voor 6 personen en bestaat uit 47 delen, inclusief dien- en trancheerbestek en messenslijper. De messen hebben handvaten van bakeliet. - 6 dinervorken - 6 dinermessen - 6 dinerlepels - 6 ontbijtvorken - 6 ontbijtmessen - 6 ontbijtlepels Dienbestek:- Soeplepel - Juslepel - Vlalepel - Aardappellepel - Opdienlepel - Saladecouvert (vork+lepel) - Trancheerbestek (vleesvork+vleesmes) - Messenslijper Het bestek is in prima staat met lichte sporen van gebruik. Alle delen zijn gemerkt [GN voor Georg Nilsson][Q of O][Gero][90] De lemmetten van de messen en het trancheerbesteek zijn van roestvrijstaal en gemerkt "Gero Roestvrij" in Art nouveau en art deco / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel