Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtig verzilverd bestek in model 431. Dit Art Deco model werd in 1936 voor Gero ontworpen door Georg Nilsson. Het bestek is geschikt voor 6 personen en bestaat uit 47 delen, inclusief dien- en trancheerbestek en messenslijper. De messen hebben handvaten van bakeliet. - 6 dinervorken - 6 dinermessen - 6 dinerlepels - 6 ontbijtvorken - 6 ontbijtmessen - 6 ontbijtlepels Dienbestek:- Soeplepel - Juslepel - Vlalepel - Aardappellepel - Opdienlepel - Saladecouvert (vork+lepel) - Trancheerbestek (vleesvork+vleesmes) - Messenslijper Het bestek is in prima staat met lichte sporen van gebruik. Alle delen zijn gemerkt [GN voor Georg Nilsson][Q of O][Gero][90] De lemmetten van de messen en het trancheerbesteek zijn van roestvrijstaal en gemerkt "Gero Roestvrij" in Art nouveau en art deco / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels