Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Vergulde Franse Neo Gotische Miskelk/Ciborie op zes-lobbige voet met zilveren cuppa. Het betreft een fraai bewerkt exemplaar staande op een 6 lobbige voet met een cilindrische stam, deksel met parellijst, rondom gedecoreerd met gravering en ingeslagen motieven. Bekroond met kruisje. Enkel de cuppa is vervaardigt uit 1e gehalte zilver en ingeslagen met het Franse Minerva 950/1000 zilverkeurmerk en meesterteken. De ciborie is in de katholieke liturgie de kelk waarin de geconsacreerde hosties worden bewaard. Verkeert in uitstekende staat – nauwelijks gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom. Kortom een echte eye-catcher! Hoogte 24,5cm Gewicht 343 gram Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden in Interieur en decoratie / Religieuze objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels