Bekijk kavel
Prachtige Val Saint Lambert lampenvoet in dubbelkleurig (kobaltblauw - helder) hoogloodkristal. Het betreft model ‘éclair’. Deze lampenvoet bevindt zich in een heel goeie staat, er zijn geen beschadigingen. Merkgravering onderaan, zie foto’s. Volledig handgemaakt in de jaren zestig door de grootste kristalfabriek van de Benelux, en de hofleverancier van het Belgisch koningshuis, Val Saint Lambert. Hoogte zonder fitting 22 cm, met fitting 26 cm Breedte onderaan 11 cm, bovenaan 5 cm Gewicht 2,1 kg De kap en de ledlamp zijn niet inbegrepen in dit kavel, zijn puur illustratief. Wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Bekijk kavel

Andere interessante kavels