Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Deze prachtige Gaper van ca 45 cm hoog en ca 30 cm breed is een Jubileum Uitgave van de Kruidvat winkels in 2003. Deze gaper was niet voor de verkoop. Elk filiaal kreeg maar 1 zo’n grote gaper, daardoor is het een uniek stuk en zeer moeilijk te vinden en te verkrijgen. De gaper is gesigneerd aan de achterzijde, zoals te zien op foto. Absoluut een collectors item Conditie : uitstekendMateriaal: Hars/Polyester/kunststofGewicht: 3,2 kg. Op de voorkant staat: Kruidvat, Uw voordeeldrogist. Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden in Decoratieve objecten / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels