Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Emaille plaat Kuifje/Tintin " Raket naar de maan " - Hergé Inclusief originele verpakking - zwarte doos !!! Uitgebracht ter gelegenheid van de expositie: " Tintin - Ils ont marché sur la lune " in het Centre Wallonië-Bruxelles te Parijs. Emaillerie Belge Gelimiteerde uitgave: nr. 895 / 1000 exemplaren Juni 1985 In bijna nieuwstaat, enkel een iets doffere plek op de achterzijde van de plaat, zelfs moeilijk te fotograferen !!! Schitterend blinkende emaille plaat met onbeschadigde hoeken en opkanten. Geen barsten, krassen of roest. 4 bevestigingsogen Afmetingen: 288 x 288 mm De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving. Wordt goed en veilig verpakt verzonden met Track & Trace. in Strips / Hergé / Kuifje
Bekijk kavel

Andere interessante kavels