Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Kantelbare Theepot Art Deco stijl Verchroomd met bakelieten handvat uit de jaren 50/60 De set bestaat uit een theepot en theepothouder met in de basis een theelichthouder. Thee schenken door kantelen De theepot is niet gemerkt en verkeert in goede gebruikte staat (minimale gebruikssporen). Zoals op de foto's te zien is, is de theepot niet gepolijst, wat u zou kunnen doen voor een hoogglansafwerking Dimensies; Totale hoogte met bodem 22 cm. Theepot diameter 15 cm, hoogte 11 cm. in Interieur en decoratie / Keukengerei en -apparaten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels