Bekijk kavel
Hollywood Regency gouden ananas ijsemmer ontworpen door Hans Turnwald voor Freddo Therm. Deze gedetailleerde ananas achtige ijsemmer is een prachtige luxe aantrekkingskracht add-on voor je bar, of als decoratie stuk. Zeer goede staat, gelabeld aan de binnenkant. * Neem een kijkje op de foto's voor een betere indruk van het item * Materiaal: Verguld, Metaal, Plastic Afmetingen: 35 cm hoog, diameter 18 cm, 1350Oorsprong: Zwitserland Lot zal goed verpakt en verzonden met register post in Interieur / Inspiratie voor in huis
Bekijk kavel