Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Groot gekleurd beeld van een geeuwende podenco . Gemaakt van verschillende stukjes sloophout en geegaliseerd met een klei op papier basis. Het is beschilderd met hoogwaardige acrylverf en beschermd met een Zijdeglans vernis. Gesigneerd door de kunstenares. Afmetingen: Hoogte: 47 cm Lengte: 83 cm Diepte: 30 cm #IWD2020 in Moderne en hedendaagse kunst / Direct van de kunstenaar
Bekijk kavel

Andere interessante kavels