Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Oude salontafel / bureau in Directory-stijl, daterend uit de late 18e eeuw, in massief walnotenhout, gerestaureerd en afgewerkt met schellak. Het tafelblad heeft een elegant houten patroon gemaakt door twee planken met gespiegelde nerven, massieve walnootflanken met prachtige houten nerven. Het bureau heeft typische stam-piramidale stiletto-poten met mooie donkere houten aderen, loopt naar de onderkant toe af en eindigt met elegante vierkante uiteinden. Het bureau heeft ook een lade die in verschillende secties is verdeeld met een eigentijds slot, handig voor het opbergen van verschillende objecten. De onderkant van de lade is gemaakt van massief hout. Sleutel ontbreekt. Afmetingen: hoogte: 75 cm, lengte: 89,5 cm, diepte: 48 cm Verzending via particuliere rederij, nauwkeurige en veilige verpakking. Vanwege de coronavirus-noodsituatie voor zendingen buiten Italië, verdient het de voorkeur om het artikel op te halen bij uw eigen rederij op het hoofdkantoor van de verkoper. in Antiek / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels