Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Schilderij Karel Appel, Clown, bouwjaar 1973, hxb ca. 97x69 cm, Karel Apel, Een olieverf op doek voorstellende Clown,  Gesigneerd rechts onder Appel '73 in Huis en inrichting / Kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels