Bekijk kavel
Schilderij Karel Appel, Clown, bouwjaar 1973, hxb ca. 97x69 cm, Karel Apel, Een olieverf op doek voorstellende Clown, Gesigneerd rechts onder Appel '73 in Huis en inrichting / Kunst
Bekijk kavel