Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een in goede staat verkerende scheepsbel. Het betreft een antieke replica uit de 20e eeuw van een bel uit 1839. De bel heeft een prachtig geluid. Het touw is ongeveer 50 cm en er zit een ophangsysteem met ketting bij voor bevestiging aan plafond. Afmetingen Hoogte 20 cm Doorsnee 19 cm Gewicht ca 2500 gram De bel zal zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden worden met track en trace code. in Decoratieve objecten / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels