Bekijk kavel bij VakantieVeilingen.nl
Zie website veilinghuis
Veiling loopt tot
Zie website veilinghuis
Wanneer heb jij voor het laatst op schaatsen gestaan? Bij Schaatsbaan Rotterdam hebben ze 2 banen, zodat je op je eigen niveau kunt schaatsen. De 400-meterbaan met officiële ISU-afmetingen wordt 's avonds verlicht met prachtige kleuren. Bied mee voor een gezellig en winters dagje weg.
Andere interessante kavels
2 tickets voor Kidsplay + Glowgolf bij Adventuredome!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis