Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een aquarel op papier voorstellende een pauw, gesigneerd rechtsonder, ingelijst.. Samuel (Sam) Schellink (Utrecht, 1 augustus 1876 – Den Haag, 20 december 1958) was een Nederlands aquarellist, etser, keramist, kunstnijveraar, pastellist, plateelschilder, schilder, tekenaar en vervaardiger van gouaches.[1] Zijn werkzame periode was van 1891 tot 1958. Afmeting afbeelding: 19,2 cm x 27,5 cm Totale afmeting incl lijst: 29,5 cm x 39 cm in Klassieke kunst / Klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels