Bekijk kavel
Een groot Delfts blauw aardewerk bord. Met de handbeschilderd intens blauwe tinten Voorstelling een tafereel naar Blommers Handgemaakt bij Royal Delft, in Nederland beter bekend als de Porceleyne Fles. Conditie: zeer goed Diameter: ca 29.7 cm Jaarletters: CM (1968) Initialen schilder: zie foto in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor Avonturenboerderij Molenwaard!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis