Bekijk kavel
Poster heeft wat kreukjes in de marge en is wat golvend, maar als dit affiche gedoubleerd wordt, wordt het aangemerkt als A conditie. Perfect affiche voor de deftige posterhandelaar. Zeer lage reserve. in Kunst / Affiches
Bekijk kavel