Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Mooi schilderij van haven in Oostende , gesigneerdrechtsonder Roger Desitter 1964 , enkele van zijn werken zijn opgenomen in musea. Roger Desitter 1941-2018erkende Vlaamse schilder van boten en landschappen , Dit werk toont een mooie kennis van de kunstenaarvan licht en diepte te brengen in schilderij met toetsen . Dit schilderij is zelfs genummerd op achterzijde ,belangrijk is dat dit schilderij gedateerd is . Echt een schilderij voor een proffesionele kunstliefhebber. in Klassieke kunst / Klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels