Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Beschrijving:Een prachtig groot kunstwerk te koop ( zeegezicht, olieverf op doek ) van de Belgische kunstschilder René Clarot (1882-1972). Met een prachtige goudkleurige lijst. Het kunstwerk is rechts onder gesigneerd en gedateerd 1946. De conditie van het werk is goed. Het kunstwerk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins te 2e Exloërmond (Drenthe) en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.Biografie:René Clarot werd geboren te Anderlecht en volgde zijn opleiding aan deAcadémie des beaux-arts (Brussel) o.l.v Richter en Montald . Hij schilderde veel marines en riviergezichten ,maar ook stadsgezichten en interieurs . Zie ook: Eemans 1979 en Piron 1999. Provenance: Collectie Kunsthandel Martins NEDERLAND in Klassieke kunst / Klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels