Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Goed spelend vleugel R. Weissenbrod Eisenberg S.A. een naam en garantie onder de klassieke vleugels instrumenten,echte een German royale roll Royce... De vleugel is gerestaureerd en gepolitoerd kleur zwart Is gestemd en heeft een goed buurt gehad van een van de groot restauratie Atelier in Nederland. de vleugel heeft bachalite toesten last keer gestemd mei 2019 gerevisioneerd en gerestaureerd met nieuwe snarenfm. 190x144 cm. in Muziekinstrumenten / Muziekinstrumenten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels