Bekijk kavel
Chopping tool gemaakt uit fijne kwartsiet met een prachtige patina. Men vermoed dat zowel de afslagen als de kern gebruikt werden. Choppers werden gemaakt door een vroege vorm van de Homo Erectus. Heel erg mooie patina en gebruikssporen. In perfecte staat, geen restauraties. Zie fotos Elk verkocht voorwerp/lot wordt voorzien van een echtheidscertifikaat Provenance/herkomst: De aanbieder kan aantonen dat het lot op legale wijze is verkregen.Het kavel is afkomstig uit een Belgische collectie. Belangrijke informatie: De aanbieder garandeert dat hij gerechtigd is dit kavel te verzenden. Hij zal er voor zorg dragen dat alle eventuele vergunningen die nodigzijn voor de verzending van dit kavel zullen worden geregeld. Mocht daar meer dan enkele dagen overheen gaan en indien er specifieke kosten van toepassing zijn zal hij de koper hierover tijdig informeren. in Archeologie en bodemvondsten / Oude kunst en antiquiteiten
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Huur een Mini Cooper bij Mini Huren Zeeland!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis