Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige aardewerk set bestaat uit zeer gekleurd (Polychroom) Delfts dienblad met vele bloemen afgewerkt met opengewerkte rand en handvaten van Tin (Kurtz). Daarbij een wandbord, ook polychroom Delfts met vele bloemen en voorzien van ophangoog. Beide onbeschadigd en in zeer goede conditie. MaatDienblad 44 x 25 cm Wandbord doorsnee 23 cm Wordt zorgvuldig verzonden met track en trace code in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels