Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Kapitale grote vaas gemaakt bij Plateelbakkerij Rozenburg in 1902. Geschilderd door top schilder Jan van der Vet. Prachtig beschilderd met abstracte belijning in hoogglans uitgevoerd. Hoogte is maar liefst 38 cm en de diameter is 25 cm. Omtrek van 65 cm. De vaas is in mooie staat maar heeft een professioneel gerestaureerd chipje bovenrand. Deze vaas is in een ander decor ook te bewonderen in het Haags Gemeente museum, Rijksmuseum en keramiekmuseum Princessehof. Zie bijgaande foto's voor een juiste indruk. in Art nouveau en art deco / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels