Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Uitstekend gerestaureerde Philips buizenradio met prachtig geluid, in show room conditie -met audio kabel om een smartphone, tablet of mp-speler aan te sluiten -met antenne kabel -de kast is opnieuw gelakt met hoogglans lak -de nodige buizen en condensatoren zijn vernieuwd -nieuw schaalverlichting lampje -het groene afstemoog "magic eye" werkt goed -de afstemschaal is in nieuw staat -alle knoppen zijn nog mooi wit -de ontvangst op alle golflengtes is heel goed; FM,AM,SW,LW -FM heeft een bereik van 87.5 - 108 Mhz -L 55cm x D 21cm X H 23cm -gewicht 8 KG Voor optimale protectie wordt deze radio heel goed ingepakt en aangetekend verstuurd Kan ook worden opgehaald. in Hifi en radio / Hifi en radio
Bekijk kavel

Andere interessante kavels