Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Philibert Foole (1914-1978) - Stilleven Olieverf op doek - Gesigneerd - 1974 Conditie: in goede staat Werk is ingelijst in een over de hoeken bewerkte ornamenten lijst. Afmetingen met lijst: 82 x 102 cm Afmetingen zonder lijst: 60.5cm x 80.5 cm Gesigneerd: rechtsonder Oplage: origineel Philibert Foole (Geldrop 1914-1978) studeerde aan de Kunstacademie in Brussel waar hij cum laude slaagde. Zijn oeuvre is breed van opzet. Hij schilderde portretten, landschappen, interieurs en stillevens. in Klassieke kunst / Klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels