Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Sfeervolle afbeelding van een eekhoorn in zijn natuurlijke omgeving. Het schilderij is in goede staat, de baroklijst is aan de bovenkant wat beschadigd. P. Tijssen was kunsthandelaar en kunstschilder. Hij signeerde voor de tweede wereldoorlog vaak ongesigneerde werken van andere kunstenaars. Het is niet bekend of dat met dit werk ook het geval is. Het schilderij wordt aangetekend en goed verpakt verstuurd. in Klassieke kunst / Klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels