Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Arsonvalisatie apparaat / Violet Ray (omschrijving gebaseerd op die op de site van Stichting Geschiedenis Fysiotherapie.) Complete set historisch fysiotherapie apparaat. Bij deze apparaten word een wisselende lading aangebracht op een koperen klem in een handvat. In die klem kunnen allerlei vormen van glazen buisjes worden gestoken, die gevuld zijn met edelgas. Door die buisjes tegen de huid te houden, ontstaat een wisselspanning tussen gas en huid, waardoor een stroom gaat lopen. Het gas word geïoniseerd en het licht slaat over tussen gas en huid. Dat gaat gepaard met een prachtig blauwe gloed in de buisjes, een ratelend geluid en soms een prikkend gevoel. Functioneert, is echter niet geaard. Prachtig object in een fysiotherapie praktijk! in Decoratieve objecten / Curiositeiten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels