Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Romeinse massief gouden zegelring met diepdruk van persoonlijke naaminscriptie Een oude Romeinse, diep rode Carneool diepdruk, gemonteerd in een oude gouden ring versierd met granulatie. De carneool omlijsting is vakkundig gegraveerd twee lijnen met een pittige Griekse inscriptie met omgekeerde MOIIΛV / HXM (waarschijnlijk een persoonlijke naam). Materiaal: massief goud (hoog karaat) Gewicht: 5,05 gram Datum: Romeins, 1e - 2e eeuw na Christus Afmeting: totaal: 26 x 26 mm, ringmaat: 20 mm Conditie: Zeer goede staat Certificaat van echtheid inbegrepen. Internationale aangetekende levering. Herkomst: de Leverancier garandeert dat hij dit kavel op een legale manier heeft verkregen. Uit een Nederlandse privécollectie. Belangrijke informatie: De verkoper garandeert dat hij gerechtigd is dit kavel te verzenden. De verkoper zal ervoor zorgen dat de nodige vergunningen worden geregeld. De verkoper zal de koper hierover informeren als dit meer dan enkele dagen duurt. in Archeologie en bodemvondsten / Oude sieraden
Bekijk kavel

Andere interessante kavels