Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Origineel Nederlandse Opel Kadett B coupé uit 1971. De Kadett B was een doorontwikkeling van de Kadett A en was een groot succes voor Opel. Exterieur & interieur in zeer goede conditie. Deze Opel Kadett rijdt en schakelt goed. Chassis en plaatwerk hard en roestvrij. De carrosserie is gespoten in een mooie lichtgroene metallic lak. Uiteraard heeft deze prachtige Kadett B coupe lichte gebruikssporen opgelopen, zie foto's. U bent van harte welkom om deze auto in onze showroom te komen bezichtigen en eventueel een proefrit te maken voor dat u biedt. De auto kan bekeken en afgehaald worden in Oldemarkt, Nederland. in Oldtimers / Oldtimers
Bekijk kavel

Andere interessante kavels