Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer Decoratieve blikken speelgoed schip / stoomboot van 55 cm lang. Professioneel vervaardigd naar voorbeeld van / in de stijl van Märklin. Het is een vergelijkbaar met de opwind boten die Märklin in de 1900 - 1930 produceerde. Dit schip heeft de naam de George Washington gekregen. Door de constructie met afneembaar dek kan de werkende opwind motor worden bekeken. Opwinden door de stoompijp. De boot is compleet, geheel van metaal en met de hand geschilderd en in zeer goede staat. De foto's zijn de beste beschrijving. Dit prachtige schip wordt zorgvuldig verpakt en wereldwijd verzonden. Gezien de aparte verpakking die gemaakt moet worden zijn de verzendkosten iets hoger. in Speelgoed / Blikken speelgoed
Bekijk kavel

Andere interessante kavels