Helaas, dit kavel is gesloten!

Bekijk onze open kavels in de categorie Huis en inrichting.

Huis en inrichting

Olieverf schilderij op doek Pierre Boncompain, Stilleven met fruit

Huidig bod: € 588
Veilinghuis: Onlineveilingmeester.nl
Veiling loopt tot: 2023-02-12 20:33:00
Bekijk deze veiling bij Onlineveilingmeester.nl

Olieverf schilderij op doek Pierre Boncompain, Stilleven met fruit, hxb ca. 145×175 cm,

Pierre Boncompain
 Een olieverf op doek voorstellende: Stilleven met fruit
Gesigneerd rechts onder: Boncompain L145xB175 CM

in Huis en inrichting / Kunst