Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Deze zeer schaarse vogels zijn minimalistischer dan andere Toikka-creaties omdat, zoals Oiva Toikka het zegt, "Penguins op zichzelf zulke sculpturale vogels zijn dat je niets hoeft toe te voegen." Het glas is zo puur dat het zo schoon en zorgvuldig gepolijst is dat het lijkt alsof de pinguïns net uit het water zijn gekomen. Ping is iets groter dan zijn broer, Pang, en samen vormen ze een prachtige set. De vogels van de collectie van Oiva Toikka worden individueel met de mond geblazen door de meester glasblazers bij de glasfabriek van iittala in Finland. Elke handgemaakte iittala Toikka Ping draagt ​​de handtekening op zijn basis om authenticiteit te garanderen en u te herinneren aan zijn speciale oorsprong. Specificaties Oiva Toikka Ping & Pang Set * ttMerk: Iitala * ttDESIGNER: Oiva Toikka * ttSIGNED: Oiva Toikka Nuutajärvi * ttafmeting: Pang: 7.6 x 7.6 x 11.4 cm H * ttafmeting: Ping:8.3 x 8.3 x 13.9 cm H * ttMouth-blown Made in Finland * ttCOLOR: Black, White *Tubbergen editie 100 stuks gemaakt De objecten worden aangetekend en verzekerd verstuurd. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels