Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtig inkijkje in het Amsterdam van de 19e eeuw. Het is vervaardigd door Oene Romkes de Jongh (Makkum, 6 april 1812 - Amsterdam, 1 juli 1896), die vooral bekendheid verwierf door zijn -vaak winterse- stadsgezichten (o.a. Amsterdam, Utrecht, Haarlem). Hij werd geïnspireerd door schilders als Springer en Eversen. Dit schilderij betreft de Groenburgwal te Amsterdam, met zicht op de Zuiderkerk. Het rode gebouw links is de Engelse Episcopale kerk. Dit markante gebouw is evenals andere gebouwen in de 21e eeuw nog steeds te bewonderen! Zie foto. Het doek is origineel evenals de degelijke houten lijst, die prachtig is gedecoreerd. Hoogte x Breedte inclusief lijst: 73 x 96 cm. Zie de foto's voor een eigen indruk. Gezien de omvang en het gewicht kan het schilderij niet worden verzonden door PostNL. Verzending per DHL zal ca. € 40 kosten (excl. verzekering). Ophalen eveneens mogelijk. Nader overleg gewenst. in Klassieke kunst / Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels