Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Professioneel gerestaureerd met behoud van industrieel karakter! Prachtige industriële eyecatcher voor elk interieur! Originele full size vliegtuigtrolley, door Noboringo voorzien van nieuw aangebrachte, door de Nederlandse designer CeeVee ontworpen, full color art, incl. binnenzijde deuren! Levering incl. 2 uitschuifbare plateaus, 6 dienbladen en 2 originele kunststof bakken. Designer: CeeVee voor Noboringo (gesigneerd) Model: “Marilyn Monroe Art” De hoogwaardige full color afbeeldingen zijn op professionele wijze aangebracht en voorzien van een beschermende laminaatlaag. Ook de binnenzijde van de deuren zijn in het ontwerp meegenomen. De laminaatlaag heeft een beschermende functie maar voorkomt ook verkleuring. De afbeeldingen zijn eenvoudig te reinigen. Deze industriële eyecatcher is zeer populair en voor vele doeleinden te gebruiken bijvoorbeeld als kast, serveerwagen, keukenkast, boeken, platen etc. zowel prive als zakelijk bijvoorbeeld voor promotiedoeleinden / catering / showroom / etalage / winkel. Wij besteden niet alleen veel aandacht aan de afwerking van de trolley maar ook aan de verpakking bij verzending zodat uw bestelling altijd in perfecte staat bij u wordt afgeleverd. Conditie: Vliegtuig trolleys hebben honderdduizenden kilometers gevlogen en werden bijna dagelijks gebruikt, hierdoor hebben ze een gehavend industrieel karakter. Door kwalitatieve materiaalkeuze en goede constructie methodes kan deze trolley nog decennia mee. Uiteraard zijn er deukjes,... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels