Bekijk kavel
Mickey Mouse Louis Vuitton Black & Gold met Gold Marble-effect in de led-vitrine. Prachtig kunstwerk gemaakt door New'Artsy Werk genummerd, gedateerd en met de hand gesigneerd. Geleverd met certificaat van echtheid. Zeer beperkte editie. #2/5 Afmetingen van het beeld: 30cm x 19cm Afmetingen van de vitrine: 43cm x 29cm Om elk risico op schade tijdens transport te vermijden, wordt de vitrine gedemonteerd en zorgvuldig beschermd. Het item wordt zorgvuldig beschermd en verpakt met een trackingnummer en verzekering. in Kunst / Popart
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
36 pcs Diamanten – 1.00 ct – Briljant – E, G – VS1, VS2
175,-
Vandaag om 21:10